background
Layer 19
Layer 21
Layer 20
Layer 13 copy 3
Layer 13 copy 2
Layer 13
Layer 17
Layer 15
Layer 18
Layer 12
Layer 11
Shape 9
basaribilgibeceri
Vector Smart Object
Vector Smart Object
Shape 11

SINIFLARIMIZ

Akademimizde çocuklarımızın ilgisini çekmek amaçlı sınıflarımızı farklı isimlerle zenginleştirdik. Sınıflarımıza; çocuk felci aşısını bulan “Dr. Albert Sabin”, çiçek aşısını bulan “Dr. Edward Jenner”, ömrünü çocuklara vakfetmiş ‘çocukla çocuk’ olan rahmetli “Prof. Dr. Atalay Yörükoğlu”, Çocuk Esirgeme Kurumunu kuran “Mithat Paşa” ve günümüzde her şeyi çocuklarla özdeşleşmiş olan Türkiye’nin en genç profesör unvanını alan “Prof. Dr. Hilal Mocan” isimlerini verdik.

Türkiye’nin yetiştirdiği en değerli insanlardan örnek baba, futbol federasyonu eski başkanı rahmetli “Hasan Doğan” adını da Bale ve Spor merkezimize verdik. Ayrıca Gösteri Salonumuza da bizlerin yetişmesinde büyük önemi olan “Mehmet Çobanoğlu” adını verdik.

BESLENMEMİZ

Sağlıklı ve dengeli beslenme her yaşta önemlidir fakat erken yaşlarda kazanılan alışkanlıklar yaşam boyu devam ettiğinden küçük yaşta edinilen beslenme alışkanlıkları daha büyük öneme sahiptir. Bu sebepten akademimizde çocuklarımızın günlük sağlıklı ve dengeli beslenmeleri; beslenme uzmanımız tarafından hazırlanan menülerle sağlanmaktadır. Kalori hesaplı menülerimiz aylık olarak velilerimizle paylaşılmaktadır.

Akademimizde endüstriyel mutfak bulunmaktadır. Yemeklerimiz aşçımız tarafından hijyenik koşullarda günlük olarak hazırlanmaktadır. Malzemelerimiz sağlıklı, taze ve güven duyulan markalardan seçilmektedir. Sabah kahvaltısı, meyve saati, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere dört öğünümüz bulunmaktadır.

BİNAMIZ VE BAHÇEMİZ

Ulaşımın kolay sağlandığı, şehrin gürültüsünden ve karmaşasından uzak, güneş alabilen bir alana kurulmuş olan tarihi yapıya sahip olan akademimizin iç mekanında sınıflar ferah ve aydınlıktır. Binamız deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiştir.

Çocuklarımızın rahat ve güvenli hareket edebilecekleri, hijyenik malzemelerden yapılmış oyuncak ve oyun grupları ile donatılmış bahçemiz bulunmaktadır. Ayrıca bahçemizin bir tarafında organik tarım yapılmaktadır. Çocuklarımız meyve ve sebzelerin gelişimlerini yaşayarak öğrenme fırsatı bulmakta ve kendi yetiştirdikleri ürünleri tatma keyfini yaşamaktadırlar.

GÜVENLİĞİMİZ

Akademimiz çocuklarımızın güvenliği için gerekli bütün tedbirleri almaktadır.  Bu tedbirler doğrultusunda akademimizin bahçesi ve binamız, sınıflarımız kapalı devre kamera sistemleri ile 24 saat izlenmektedir. Akademi idaresi tarafından bu kayıtlar düzenli bir şekilde takip edilmektedir. Ayrıca binamız gün boyunca güvenlik elemanımız tarafından korunmaktadır. Akademimizde hırsızlık, gaz ve yangın alarm sistemi bulunmaktadır.

ULAŞIM HİZMETLERİMİZ

Çocuklarımızın geliş-gidiş durumları kayıt esnasında akademi idaresini bildirilir. Çocuklarımız öğrenci formunda belirtilen kişiler dışında kimseye verilmez. İsteğe bağlı olarak servis hizmeti verilmektedir. Servis aracımızda servis hostesi ve emniyet kemeri mevcuttur. Çocuklar serviste topluca yolculuk etmenin kurallarını öğrenirken, arkadaşlıklarını pekiştirmenin keyfini çıkarırlar.

EKSTRA HİZMETLERİMİZ

Cumartesi günleri ve hafta içi 18.30’dan sonra özel durumlarınızda çocuğunuza bakım hizmeti verebilmekteyiz. Öğretmen gözetiminde verilen bu hizmetten yararlanmak için önceden akademi idaremizle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. 

AKADEMİMİZDE HAYAT
Shape 8
Shape 8 copy
Shape 7
Layer 13 copy
Shape 7 copy