background
Layer 19
Layer 21
Layer 20
Layer 13 copy 3
Layer 13 copy 2
Layer 13
Layer 17
Layer 15
Layer 18
Layer 12
Layer 11
Shape 9
basaribilgibeceri
Vector Smart Object
Vector Smart Object
Shape 11

0-6 yaş çocuk beyni gelişimi nasıl ilerler?

Çocuk beyni gelişimi kendisi ve çevresi arasındaki ilişkiyi anlamak ve anlamlandırmak üzere beyin tarafından yürütülen bir takım işlemlerle oluşur. Dokunma yoluyla insan beyninin etrafı keşfi bu süreçte önemli bir göstergedir çünkü çevredeki realitenin beyinde temsili ve ardından dışarı yansıtılmasını kapsar.

Çocuk gelişiminde oyunun yeri nedir?

Çocuklarımızın gelişiminde, oyun kavramı büyük bir öneme sahiptir. Hayal gücünün artması, algılama yetisinin ve el becerilerinin gelişmesi, topluluğa uyum sağlama gibi pozitif olgular, büyük oranda oyunlar sayesinde gerçekleşir.

3B Çocuk Akademisi Sensory-Play Atölye’sinin hedef yaş grubu nedir?

3B Sensory Play Atölye’sinin hedef yaş grubu 1-6 yaştır.

Sensory-Play Atölyesi ne zamanlar düzenlenir?

3B Çocuk Akademisi Sensory-Play sadece akademi üyesi olanlara değil, hafta sonu çocukları ile keyifli vakit geçirmek isteyen tüm ebeveynlere açık olacaktır. 3B Çocuk Akademisi’nin uzman eğitimci& psikologu eşliğinde düzenlediği her Cumartesi günü saat 11.00 de yer alacak olan Sensory-Play (Duyusal Oyun) Atölyesi’ne siz değerli aileleri bekliyoruz.

Sensory-Play etkinlikleri nelerden oluşur?

Sensory-Play etkinliklerimiz süresince, çocuklar bazen kum havuzunun içinde define avına çıkacak, bazen ormanda hayvanları kovalayacak, bazen de renkli spagettilerden şekiller yapacaktır.

Neden 3B Çocuk Akademisi Sensory-Play Atölyesi’ne gelmeliyim?

Sizler de uzman bir kadro eşliğinde çocuklarınızla ve bebeklerinizle beraber keyifli ve eğitici zaman geçirmek, onların hayal güçlerine ve yaratıcılıklarına şahit olmak istiyorsanız sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Bize katılın ve çocuklarınız her hafta farklı bir tema ile duyularını kullanarak oyunlar oynasın; pek çok kavramı, deneyimleyerek, keşfederek ebeveyni eşliğinde öğrensin!

3B Çocuk Akademisi Sensory-Play Atölye’sinin saati ve ücreti nedir?

Etkinlik 11.00-12.00 arası yer almaktadır ve ücreti 50 TL’dir. Detaylı bilgi ve kayıt için akademimize ulaşabilirsiniz.

3B Çocuk Akademisi 0-6 yaş çocuk gelişimini ilgilendiren her alanda olduğu gibi Sensory-Play Çocuk Kulübü Atölye Programı ile de siz ailelere hizmet sunmaktan mutluluk duyar.Her geçen gün çocukların hayatlarını iyileştirmek ve güzelleştirmek için çalışmaya devam etmek üzere…

         Sevgilerimizle,

3B Çocuk Akademisi

SENSORY PLAY ATÖLYESİ
Shape 8
Shape 8 copy
Shape 7
Layer 13 copy
Shape 7 copy