background
Layer 19
Layer 21
Layer 20
Layer 13 copy 3
Layer 13 copy 2
Layer 13
Layer 17
Layer 15
Layer 18
Layer 12
Layer 11
Shape 9
basaribilgibeceri
Vector Smart Object
Vector Smart Object
Shape 11

Eğitim-Öğretim Dönemi: Akademimiz MEB’e bağlı bir okuldur. Eylül ayında MEB’e bağlı okulların açılmasından bir hafta önce yarım günlük oryantasyon programı ile başlayıp Haziran ayına kadar devam eder. Dönem içindeki resmi tatiller ve izinler MEB’in belirlemelerine göre düzenlenir.

Saatlerimiz: Akademimiz 08.00-18.30 saatleri arasında açık olup eğitim öğretim 09.00-17.00 saatleri arasında yapılmaktadır. Velilerimiz ihtiyaç duymaları durumunda çocuklarımızı 08.00’de akademimize bırakabilir ve 18.30’a kadar akademimizden alabilirler. Bu eğitim öğretim saatleri ve günleri çocuğun devam ettiği programa göre değişiklik göstermektedir.

Yaş Gruplarımız: Akademimizde 24-66 ay arası öğrenciler bulunmaktadır. Yaş gruplarına göre devam edebildikleri programlar aşağıdaki tabloda belirtilmektedir.

24-30

30-42

42-54

54-66 AY

Tam gün

Uzun yarım gün

Yarım gün

(3 veya 5 gün)

Tam gün

Uzun yarım gün

Yarım gün

(3 veya 5 gün)

Tam gün

Uzun yarım gün

Tam gün

 

Paylaşım Günlerimiz: Akademimizde çocuklarımızın gelişimlerini desteklemek adına haftanın günlerini belirli etkinlikler için ayırmaktayız. Bu etkinliklerde çocuklarımıza seçme özgürlüğü sunarken, yaratıcılıklarını geliştirmeyi amaçlıyor ve onlara sorumluluk duygusunu aşılamaya çalışıyoruz. Evlerinden getirdikleri eşyalarını arkadaşları ile paylaşmalarını sağlıyoruz. Puzzle, sayma, kitap, göster anlat ve oyuncak günü etkinliklerimiz bulunmaktadır.

Geziler: Eğitim öğretim programımız içerisinde yer alan temalara bağlı olarak çeşitli geziler yapılmaktadır. Yapılan geziler ile hedefimiz; çocukların yaşayarak, araştırarak, merak ederek işlenen konu ile ilgili bilgilere ulaşmaları, öğrendiklerini pekiştirmeleri ve sosyal ortamlarda bulunarak belli davranış ve değerleri kazanmalarını sağlamaktır.

3B ÇOCUK: Belirli dönemlerde çıkardığımız dergimiz “3B ÇOCUK” ile eğitim, psikoloji, çocuklarımızla yaptığımız etkinlikler gibi çeşitli konularda velilerimizle paylaşımda bulunuruz. 

SİSTEMİMİZ
Shape 8
Shape 8 copy
Shape 7
Layer 13 copy
Shape 7 copy